Transporto logistika: edukacinė išvyka į AB „Grigeo“

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija – čia susitinka kūryba ir inovacijos!

2023 m. balandžio 28 d. Transporto logistikos studijų programos  II kurso nuolatinių studijų studentams buvo organizuota edukacinė išvyka į AB “Grigeo” (Vilniaus g. 10, Grigiškės, Vilnius).

Edukacinės išvykos tikslas: supažindinti studentus su pagrindiniais AB “Grigeo” Gofruotojo kartono departamento sandėlyje vykstančiais procesais, naudojamomis priemonėmis, įranga, suteikti studentams galimybę praktiškai pamatyti, kaip gaminamas popierius ir kita produkcija, kaip jie sandėliuojami bei transportuojami.

Išvykos metu studentai aplankė AB “Grigeo” higieninio popieriaus gamybos cechą, kuriame veikia moderniausia popieriaus gaminimo mašina Baltijos šalyse. Studentai galėjo matyti popieriaus tiekimo grandinę įmonėje – nuo celiuliozės atvežimo iki pagaminto popieriaus, jo sandėliavimo, pakavimo ir išvežimo. Įmonės sandėlyje studentai buvo supažindinti su autonomine krovos įranga ir jos veikimo principu. Sandėlio vadovas taip pat pateikė pavydžių, kaip įmonės veikloje pritaikomi žiedinės ekonomikos principai bei Lean sistema.

Edukacinės išvykos metu įgytas teorines ir praktines žinias studentai taikys atlikdami studijų dalykų „Sandėliai ir terminalai“, „Sandėlių procesų valdymas“, „Krovinių vežimo organizavimas ir valdymas“   savarankiškų bei praktinių darbų užduotis.

Edukacinę išvyką studentams organizavo Verslo ir viešosios vadybos katedros lektorė Indrė Sprogytė-Bredelienė.