Transporto logistika: edukacinė išvyka į UAB „Baltic Auto Parts“

#suVIKOpavyko

2024 m. kovo 20 d. Transporto logistikos studijų programos II kurso ištęstinių studijų studentams buvo organizuota edukacinė išvyka į UAB „Baltic Auto Parts“ sandėlį (Mozūriškių g. 21, Vilnius).

Šios edukacinės išvykos tikslas – suteikti studentams galimybę praktiškai išbandyti sandėlyje taikomas technologijas, susipažindinti su naudojama krovos įranga, stelažais, sandėlyje vykstančiais procesais.

Edukacinėje išvykoje įmonės darbuotojai studentams išsamiai papasakojo, kaip yra planuojami, organizuojami, vykdomi ir kontroliuojami sandėlyje vykstantys procesai, kokios informacinės sistemos yra naudojamos, su kokiais iššūkiais tenka susidurti. Taip pat studentams pristatyti įmonės sandėlyje naudojami stelažai bei krovos įranga. Studentai patys galėjo įvesti prekes į sistemą bei pamatyti vykstančius krovos darbus.

Edukacinėje išvykoje įgytas teorines ir praktines žinias studentai galės pritaikyti atlikdami studijų dalyko „Sandėliai ir terminalai“ savarankiškų bei praktinių darbų užduotis.

Edukacinę išvyką organizavo Verslo ir viešosios vadybos katedros lektorė Indrė Sprogytė-Bredelienė bei Verslo ir viešosios vadybos katedros vedėja Jurgita Ginavičienė.