Transporto logistika: edukacinė išvyka į UAB „Delamode Baltics“

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija – čia susitinka kūryba ir inovacijos!

Transporto logistika: edukacinė išvyka į UAB „Delamode Baltics“

2023 m. rugsėjo 27 d. Transporto logistikos studijų programos II kurso nuolatinių studijų studentams buvo organizuota edukacinė išvyka į UAB „Delamode Baltics“ biurą (Naugarduko g. 98, Vilniuje) ir  įmonės terminalą (Transporto g. 16, Moluvėnų k., Lentvario sen.).

 

Šios edukacinės išvykos tikslas – susipažinti su logistines paslaugas teikiančia įmone, pagrindinėmis įmonėje naudojamomis priemonėmis bei įranga, realioje aplinkoje stebėti atliekamus darbus ir vykdomus transportavimo, sandėliavimo procesus, susipažinti su būsima profesine veikla.

 

Išvykos metu Transporto logistikos studijų programos TL22D-1  ir TL22D-2 grupių studentai aplankė UAB „Delamode Baltics“ naująjį biurą, kur Personalo ir administravimo vadovė Adelė Ramelytė suteikė jiems žinių apie dinamišką įmonės veiklą, akcentavo įvairias praktikos galimybes ir pasidalino buvusių stažuotojų sėkmės istorijomis. Ekspeditorius Tomas Daujotas, atsakingas už Turkijos rinkos operacijas,  supažindino studentus su savo darbo specifika, aptarė pasitaikančias problemas.

 

Vėliau studentai vyko į įspūdingą naują įmonės terminalą, įkurtą 2020 metų vasarą. Ten Muitinės ir sandėlių veiklos vadovė Eglė Velavičiūtė studentams papasakojo apie terminale vykstančių procesų specifiką bei naudojamą įrangą, supažindino su muitinės procedūrų subtilybėmis. Muitinės ir sandėlių veiklos vadovė taip pat aptarė būdus ir priemones sandėlio bei terminalo veiklai robotizuoti. Studentai praktiškai galėjo pamatyti, kaip vyksta pakrovimo ir iškrovimo procesai bei transportavimas terminalo viduje.

 

Edukacinės išvykos metu įgytas teorines ir praktines žinias studentai taikys atlikdami studijų dalykų „Sandėliai ir terminalai“, ,,Transporto veiklos reglamentavimas ir muitinės veikla“, „Verslo projektų valdymas“ savarankiškų bei praktinių darbų užduotis ir rengdami baigiamuosius darbus.

 

Edukacinę išvyką organizavo ir drauge su studentais UAB „Delamode Baltics“ lankėsi lektoriai Aurelijus Vaškys, Indrė Sprogytė-Bredelienė bei Jurgita Ginavičienė.