Transporto logistika: edukacinė išvyka į UAB „R and R Technology“

#suVIKOpavyko

2023 m. vasario 28 d. studijų programos „Transporto logistika“ III-io kurso nuolatinių studijų studentams organizuota edukacinė išvyka į UAB „R and R Technology“ (J. Jasinskio g. 16 g., Vilnius).

Edukacinės išvykos tikslas – supažindinti studentus su sandėlyje taikomais autonominiais robotais ir jų darbo proceso organizavimu.

Edukacinės išvykos metu studentams įmonėje buvo pristatyti autonominio prekių surinkimo robotas, Fobo robotas, autonominio RFID etikečių skenavimo robotas, virtualus konvejeris, supažindinta su jų veikimo principais bei darbo proceso organizavimu. Studentai praktiškai galėjo matyti, kaip veikia autonominiai robotai. Įmonės atstovai aptarė ir iššūkius, su kuriais susiduriama įgyvendinant robotizavimo sprendimus logistikoje.

Įgytas teorines ir praktines žinias studentai galės taikyti atlikdami studijų dalykų „Logistinių procesų valdymas“, „Sandėlių procesų valdymas“, „Krovinių vežimo organizavimas ir  valdymas“ savarankiškų ir praktinių darbų užduotis.

Edukacinę išvyką organizavo Verslo ir viešosios vadybos katedros vedėja, lektorė Jurgita Ginavičienė ir lektorė Indrė Sprogytė-Bredelienė.

Transporto logistika: edukacinė išvyka į UAB „R and R Technology“
Transporto logistika: edukacinė išvyka į UAB „R and R Technology“

A. Tylienės, M. Vaičienės nuotraukos