Transporto logistika: galimybės tęsti studijas VILNIUS TECH

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija – čia susitinka kūryba ir inovacijos!

2023 m. kovo 7 d. Transporto logistikos studijų programos III kurso nuolatinių ir ištęstinių studijų studentams MS Teams platformoje buvo organizuota nuotolinė paskaita-susitikimas su kviestiniais svečiais iš Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) – Logistikos ir transporto vadybos katedros profesoriumi, katedros vedėju doc. dr. Dariumi Bazaru ir Stojančiųjų priėmimo ir informavimo centro vyriausiąja specialiste Inga Naudžiūne.

Renginio tikslas: aptarti galimybes kolegijos Verslo studijų krypties studentams tęsti studijas VILNIUS TECH (magistrantūros studijos).

Nuotolinio susitikimo metu kolegijos ištęstinių studijų studentams ir nuolatinių studijų absolventams buvo pristatytos galimybės tęsti studijas Vilniaus Gedimino technikos universitete. Svečiai išsamiai pakomentavo išlyginamųjų, papildomų bei magistrantūros studijų skirtumus. Aptartos kolegijos studentų bei absolventų galimybės tęsti studijas magistrantūroje, kai asmuo turi ne mažesnę kaip dvejų metų darbo patirtį. Vilniaus Gedimino technikos universiteto Logistikos ir transporto vadybos katedros vedėjas pristatė magistrantūros studijų programą bei dėstomus dalykus ir aptarė tolimesnes karjeros galimybes.

Nuotolinę paskaitą-susitikimą studentams organizavo kolegijos Verslo ir viešosios vadybos katedros vedėja Jurgita Ginavičienė bei Karjeros valdymo specialistė Inga Krakelienė.