Transporto logistika: kviestinio svečio iš UAB „Terminality“ vieša paskaita

#suVIKOpavyko

Transporto logistika: kviestinio svečio iš UAB „Terminality“ vieša paskaita

2023 m. gruodžio 12 d. Transporto logistikos studijų programos I, II ir III kurso nuolatinių studijų studentai dalyvavo viešoje paskaitoje „Skaitmeniniai ir praktiški sprendimai verslui“, kurioje buvo pristatyta jaunos įmonės UAB „Terminality“, teikiančios kelių transporto ekspedijavimo, krovinių vietinės distribucijos ir surinkimo žemės transportu bei susijusias terminalo ir muitinės tarpininkavimo paslaugas, veikla. Ši įmonė turi vienus stipriausių Baltijos šalyse terminalų sistemą ir paskirstymo/surinkimo tinklą, klientams teikia saugius ir visiškai integruotus logistikos sprendimus pristatymams „nuo durų iki durų“, įskaitant ir dideles siuntas.

Įmonės UAB „Terminality“ antrasis steigėjas, bendraturtis ir vadovas Giedrius Ambroževičius studentams papasakojo, kaip teikiamos išskirtinės transporto paslaugos, kai vienoje komandoje dirba logistikos ekspertai bei IT specialistai, užtikrinantys kokybiškas pervežimų paslaugas. Lektorius pasidalijo savo sėkmės istorija kuriant nuosavą verslą, taip pat pateikė siūlymų, leidžiančių sėkmingai derinti studijas ir darbinę veiklą, bei motyvacinių minčių apie tai, kaip rasti vidinės motyvacijos.

Viešoje kviestinio svečio paskaitoje įgytas žinias studentai galės pritaikyti rengdami praktinius ir savarankiškus darbus.

Paskaitą organizavo Verslo ir viešosios vadybos katedros lektorius Matas Nekiūnas.