Transporto logistika: Stambulo Bilgi universiteto dėstytojo paskaita

#suVIKOpavyko

Transporto logistika: Stambulo Bilgi universiteto dėstytojo paskaita

2023 m. gruodžio 12 d. Transporto logistikos studijų programos I ir III kurso nuolatinių studijų studentai dalyvavo viešoje Stambulo Bilgi universiteto dėstytojo dr. Serkano Karako paskaitoje „Konteinerių terminalo operacijos“.

Paskaitoje studentams buvo pateikta teorinė ir praktinė medžiaga apie konteinerių terminalus. Naudodamas vaizdinę medžiagą dėstytojas dr. Serkan Karakas apibūdino terminaluose naudojamą krovos įrangą bei mechanizmus, išsamiai paaiškino jų pagrindinius skirtumus ir papasakojo, kokie mechanizmai ar įranga naudojami vienam ar kitam procesui. Lektorius pateikė ne vieną praktinį konteinerinio laivo planavimo pavyzdį, kai planuojant vertinami keli skirtingi pakrovimo ir iškrovimo uostai, pervežamas skirtingų konteinerių kiekis ir skiriasi konteinerių matmenys. Dr. Serkan Karakas pasidalijo savo sėkmės istorija, dirbant konteinerių terminalo planavimo vadovu. Svečias taip pat pateikė bendradarbiavimo ir Erasmus+ studijų vykdymo pasiūlymų.

Viešoje Stambulo Bilgi universiteto dėstytojo paskaitoje įgytas žinias studentai galės pritaikyti rengdami praktinius, savarankiškus ir baigiamuosius darbus.

Kviestinio svečio paskaitą organizavo Verslo ir viešosios vadybos katedros vedėja Jurgita Ginavičienė.