Tavo karjeros startas!

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija – čia susitinka kūryba ir inovacijos!

Tavo karjeros startas!

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija, bendradarbiaudama su Lietuvos verslo konfederacija | ICC Lietuva, suteikia savo studentams puikią galimybę susirasti patrauklią praktikos vietą ir įgyti realios darbo patirties, atitinkančios jūsų specialybę, gerai žinomose Lietuvos verslo įmonėse ir organizacijose.

Kviečiame visų kursų studentus, norinčius atverti duris į verslo pasaulį ir susipažinti su juo iš vidaus, registruotis neseniai pradėjusiame veikti portale www.startuoju.lt. Šioje Interneto svetainėje verslo įmonės ir organizacijos skelbia informaciją apie siūlomas praktikos vietas. Studentai gali pasirinkti iš jau siūlomų skelbimų arba užsiregistruoti duomenų bazėje, kur juos lengvai suras įmonės, ieškančios praktikantų.

Kviečiame pasinaudoti galimybe!

Projektas iš dalies finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis.

Apie Lietuvos verslo konfederaciją | ICC Lietuva

Lietuvos verslo konfederacija | ICC Lietuva – didžiausia Lietuvos paslaugų, prekybos ir aukštųjų technologijų įmones atstovaujanti verslo organizacija, kurios nariai sukuria 19 proc. šalies BVP ir 10 proc. visų darbo vietų. Organizacija vienija daugiau nei šalies 1500 įmonių ir 16 verslo asociacijų. Lietuvos verslo konfederacija | ICC Lietuva – Pasaulio verslo organizacijos (International Chamber of Commerce).