Dėmesio stojantiesiems į menų studijų krypčių grupės programas

2020 m. liepos 20 d. Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje (Olandų g. 16, Vilnius) startuoja LAMA BPO stojamieji egzaminai į menų studijų krypčių grupės programas.

Stojamųjų egzaminų sesija į GRAFINIO DIZAINO ir INTERJERO DIZAINO studijų programas vyks nuo 2020-07-20 iki 2020-07-24. Stojamųjų egzaminų pradžia 10 val.

Stojamųjų egzaminų sesija į FOTOGRAFIJOS TECHNOLOGIJOS ir MULTIMEDIJOS DIZAINO studijų programas vyks nuo 2020-07-29 iki 2020-07-30. Stojamųjų egzaminų pradžia 10 val.

kurybinis piesimas

Atvykdami į stojamąjį egzaminą privalote turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą arba leidimą gyventi Lietuvoje, vairuotojo pažymėjimą).

Stojantiesiems patariama savanoriškai dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones)*.

Įėjus į kolegiją privaloma dezinfekuoti rankas esančiu dezinfekciniu skysčiu.

Kolegijos patalpose laikytis asmens higienos (rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo ir pan.).

Atvykdami į stojamųjų egzaminų patalpas turite būti sveiki, neturėti pareigos izoliuotis ar laikytis kitų Nacionalinio visuomenės sveikatos centro nustatytų, neleidžiančių dalyvauti egzamine įpareigojimų.

Stojančiųjų, kuriems pasireikš viršutinių kvėpavimo takų ligų, ūmių žarnyno infekcijų ir kitų infekcinių susirgimų požymiai (karščiavimas (37,3 °C ir daugiau), sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas, viduriavimas, vėmimas ir pan.), prašome į egzaminus nevykti.

Jeigu minimi požymiai pasireikš egzamino metu, prašome nedelsiant iš jo pasišalinti ir skambinti karštąja linija tel. 1808.

* Stojantieji į Fotografijos studijų programas Vizualinės kompozicijos stojamojo egzamino metu rekomenduojama dėvėti vienkartines pirštines.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU