Iniciatyva „VTDK Tavo mokykloje“ jau įsibėgėja: norintiems reikėtų suskubti

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija (VTDK) jau pora mėnesių intensyviai bendrauja su mokyklomis. Abiturientams mokantis kitokiomis sąlygomis nei įprastai, kolegijos atstovai įžvelgė poreikį susitikimams su būsimais studentais. „Itin aktualu pakalbėti apie stojimų tvarką ir datas, stojamuosius egzaminus, o galiausiai – padėti moksleiviams išsirinkti studijų kryptį“, – teigia VTDK viešųjų ryšių specialistas Deividas Aukštuolis.

„Tikrai ne vienas, ypatingai artėjant vasarai, mintimis grįžtame į studijų laikus, o galiausiai – į didįjį pasirinkimo metą, kuomet domėjomės studijomis ir rinkomės savąjį ateities kelią. Tad labai nesudėtinga susitapatinti su mokyklų abiturientais ir pajusti šį streso kupiną laikotarpį. Jį norisi palengvinti: atsakyti į visus neaiškumus bei sudėlioti visus taškus ant i, todėl ir nutarėme imtis veiksmų – iniciatyvos „VTDK Tavo mokykloje“, – mintis dėsto VTDK atstovas.

pristatymas mokykloms IIPristatymo akimirka / VTDK nuotr.

Kolegijos bendruomenė jau aplankė ne vieną mokyklą tiek Vilniaus, tiek kitų Lietuvos miestų apskrityse: Panevėžio, Šiaulių ar Kauno. Susitikimo metu kalbama apie daug aktualių dalykų: pasikeitusią stojimų į aukštąsias mokyklas tvarką, egzaminų kalendorių, tiesioginio priėmimo galimybes, įvairias studijų kryptis, inžinerijos ir menų programų potencialą darbo rinkoje, stojamuosius egzaminus, stojamojo balo sandarą, skirtumus tarp universiteto ir kolegijos, o svarbiausia – atsakoma į visus abiturientų klausimus.

„Žinoma, laiko skiriame ir kolegijos gyvenimui. Juk čia studijuoti tikrai verta“, – šypsosi D. Aukštuolis.

Mokyklų atstovus, norinčius, kad į jų pamokas nuotoliniu būdų prisijungtų VTDK bendruomenės narys, kviečiame susisiekti su viešųjų ryšių specialistu Deividu Aukštuoliu: d.aukstuolis@vtdko.lt; 8 646 00 385.

Turintiems klausimų, susijusių su studijomis, visuomet į juos atsakys VTDK Studijų ir karjeros centras: priemimas@vtdko.lt.

pristatymas mokyklomsPristatymo akimirka / VTDK nuotr.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU