„KARJERA & STUDIJOS 2022“ paroda: kodėl VTDK?

DĖMESIO, DĖMESIO! Kviečiame pasinaudoti galimybe ir apsilankyti jau kovo 30-31 dienomis vyksiančioje parodoje „KARJERA & STUDIJOS 2022“, kurioje tikrai verta užsukti ir į Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos (VTDK) stendą. Klausi – kodėl?

Štai priežastys:

  • Susipažinsi su didžiausios Lietuvoje technologinės ir meninės pakraipos kolegijos studijų programomis.
  • Išbandysi VTDK studentų ir dėstytojų kurtą iniciatyvą – „Piešimas šviesa“. Ar kada mėginai piešti šviesa, kai Tave fotografuoja? Ne? Tai pats metas: iš VTDK stendo išeisi su unikalia dovana – nuotrauka, kurioje būsi ne tik Tu, bet ir šviesa išpieštas kadras.
  • Sužinosi apie kitas kolegijos studentų iniciatyvas: sukurtus elektrinius formulę ir kartą, kuriamą elektrinį motociklą bei kitus projektus.
  • Gausi visą reikalingiausią informaciją, susijusią su stojimais į aukštąsias mokyklas: prašymų teikimo datas, informaciją apie stojamuosius egzaminus ir kita.
  • Susipažinsi su draugiška ir kūrybiška VTDK bendruomene.
  • Sužinosi kolegijos išskirtinumus ir privalumus: inžinerijos bei menų sinergiją; tarpdisciplininius projektus, tarptautinių iniciatyvų bei studijų galimybes, praktinių įgūdžių ugdymu ir kitais ypatumais.

Paroda vyks LITEXPO parodų rūmuose (Laisvės pr. 5, Vilnius). Apsilankyti joje galėsi kovo 30 d. nuo 10 iki 18 val., o kovo 31 d. – nuo 10 iki 17 val.

Nekantraujame su Tavimi susipažinti!

277319336 663581984973809 6600126865693856190 n

Paskutinieji pasiruošimo parodai darbai VTDK stende. Nuotr.: D. Aukštuolio

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU