Mes prisimename, jog esame LAISVI

Prieš 31-erius metus išaušusi diena Lietuvos žmonių širdyse ir atmintyse išliks per amžius. 1991 metų 13-ąją, kaip ir kelias dienas prieš tai, lietuvių vienybė ir tikėjimas buvo stipresnis nei ginkluotosios priešo pajėgos.

Tautiečiai, tąkart apjuosę svarbiausius šalies pastatus dainomis, iškovojo tai, ką kiekviena valstybė turi brangiausio – savo laisvę.

1991 metų Sausio 13-oji savyje talpina kažką daugiau nei vieną iš mūsų tautos kelionės į Laisvę istorijos faktų. Metai eina, o prisiminimai tokie pat gyvi... Taip, nugrimzdo į užmarštį kraupūs vaizdai, apgijo dvasinės ir fizinės žaizdos, iš gyvenimo pasitraukė kai kurie įvykių dalyviai, užaugo ir subrendo laisvėje gimusi karta, bet...

Sausio 13-oji ypatinga tuo, kad tąnakt mūsų tautos sąmonėje visiškai baigėsi vergystė! Kad ir koks baisus buvo po nakties išaušęs rytas, jis atnešė aiškų suvokimą, kad niekada nebevergausime ir visomis jėgomis ginsime savo Laisvę.

Todėl šiandien, kaip ir prieš 31 metus, lenkiame galvas prieš savo tautos didvyrius už jų auką Sausio 13-osios naktį ir dėkojame už tai, kad galime tobulėti, kurti ir auginti savo Valstybę. AČIŪ!

Lai istorijos prisiminimas ir perdavimas ją jaunesnėms kartoms tampa didžiuliu stimulu kasdien kurti vis geresnę Lietuvą. Nes tai, kas įvyko prieš 31-erius metus, pripildo sielą užsidegimo, kurio nevalia paleisti.     

Mes prisimename.

neuzmirstuole 70052796

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU