Moksleivius kviečia į produktyvią popietę – protmūšį su prizais

Jau visai netrukus, trečiadienį, vyks „Lietuvos geležinkelių“ ir Vilniaus technologijų bei dizaino kolegijos (VTDK) organizuojamas protmūšis. Čia savo jėgas surems moksleiviai iš visos Lietuvos, o stipriausiai pasikaustę sulauks smagių prizų.

Balandžio 21 dieną 15 valandą „Kahoot“ pratformoje įvyks protmūšis. Užsiregistravusių moksleivių laukia žinių patikrinimas trijose temose: bus užduodami klausimai apie „Lietuvos geležinkelius“, kolegiją bei geležinkelius pasaulyje.

„Pagrindinis šio protmūšio tikslas – supažindinti moksleivius su geležinkelių sektoriumi. Renginio dalyviai turės galimybę ne tik varžytis dėl prizų, bet ir sužinoti įdomių faktų apie Lietuvos, pasaulio geležinkelius ir VTDK“, – pasakoja AB „Lietuvos geležinkeliai“ Projektų vadovė Monika Lebrikė.

0017Asociatyvi nuotrauka / VTDK nuotr.

Protmūšis, pasak VTDK viešųjų ryšių specialisto Deivido Aukštuolio, sulaukė labai didelio susidomėjimo. „Kova bus karšta! Bet gera žinia ta, kad vietų kiekis nėra ribojamas – moksleivių dalyvaus tiek, kiek spės užsiregistruoti iki protmūšio starto“, – teigia kolegijos atstovas. 

I, II ir III vietos laimėtojams atiteks AB „Lietuvos geležinkeliai“ ir VTDK įsteigti prizai. Prizininkai bus apdovanoti po du traukinio bilietus pasirinkta kryptimi pirmyn ir atgal visoje Lietuvoje, taip pat vertinga VTDK atributika: kuprinėmis, marškinėliais bei gertuvėmis.

Registracijos nuorodą rasite čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU