Nemokamos interjero konsultacijos - kolegija visuomenę kviečia dalyvauti unikaliame projekte

Iškilus nekilnojamojo turto pardavimo mastams, visuomenės norui įsirengti ar atsinaujinti būstą, ne vienas susiduria su apmąstymais, susijusiais su interjero dizainu. Kokias spalvas namuose derinti, kaip vizualiai išplėsti miegamojo erdvę, kaip stilingai susiplanuoti virtuvės komplektą? – į šiuos bei kitus visuomenės klausimus pasiruošę atsakyti Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos (VTDK) interjero dizaino studentai.

Rugpjūčio 30 dieną, artėjančios Statybininkų dienos proga, kolegija skelbia startą registracijai į neeilinį projektą – #InterjerasVisiems. Jo metu kolegijos interjero dizaino studijų programos antrakursiai nuotoliniu būdu vykdys nemokamą visuomenės konsultavimą interjero projektavimo ir dekoravimo klausimais bei patars, kaip suderinti spalvas ar išplanuoti patalpas.

„Šiuo metu stebimas didžiulis dizainerių poreikis – labai daug žmonių darosi remontus ar įsirengia naujus namus. Dėl to būtent šiuo laikotarpiu mūsų studentų pagalba yra labai naudinga ir tikslinga“, – kalba Jaroslav Daveiko, VTDK lektorius ir meninės veiklos organizatorius.

Kadangi tiek dalyvavimas projekte, tiek konsultacijos ir galutinis rezultatas yra nemokami, praktikos, kurios metu ir vyks #InterjerasVisiems įgyvendinimas, vadovė, vykdanti Dizaino katedros vedėjo funkcijas, Veronika Žvirblė įsitikinusi, kad šio projekto prasmė – parodyti, kad specialisto pagalba, įsirenginėjant būstą, nėra prabangos reikalas, o tai, iš tiesų, naudinga paslauga.

interjeras visiems 2020Projekto #InterjerasVisiems vizualizacija / V. Žvirblė

Studentai susidurs su „lauko sąlygomis“

Nauda bus juntama visoms projekte dalyvaujančioms šalims – tiek visuomenės nariams, kurie kreipiasi konsultacijos, tiek studentams. Pastariesiems ši galimybė yra tarsi profesinė simuliacija: projekto dalyvis, visai kaip klientas, kreipiasi su klausimu (užsakymu), o studentas jam randa atsakymą – pateikia profesionalius pasiūlymus.

Tam, kad viskas vyktų sklandžiai ir būtų iki smulkmių atsižvelgiama į visuomenės nario lūkesčius, studentai kartu su užsakovais dalyvaus susitikimuose. Tiesa, jie dėl dabartinių saugumo reikalavimų vyks nuotolyje – „Teams“ aplinkoje. Studentas, išgirdęs projekto dalyvio problemą, į ją įsigilins ir per dvi savaites sukurs išeitį.

„Studentams šis projektas naudingas tuo, jog jie gyvai susiduria su savo būsimais klientais, turi galimybę pačiupinėti savo profesiją bei padirbėti lauko sąlygomis, o tai būsimąjam specialistui duoda neįkainojamos patirties. Kiekviena praktika leidžia aptikti savo žinių spragas bei palieka galimybę pasitobulinti tose srityse, kur studentas, susidūręs su realiomis sąlygomis, pasijuto nepakankamai stiprus“, – mintis dėsto V. Žvirblė.

Norinčius registruotis į nemokamą konsultaciją kviečiame parašyti laišką, kuriame būtų kuo tiksliau ir detaliau aprašyti lūkesčiai, bei išsiųsti jį adresu v.zvirble@vtdko.lt.

Regstracija vyksta iki rugsėjo 3 dienos.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU