Praūžusios Technikos dienos šiais metais dabinosi Ukrainos vėliava

Balandžio pradžioje Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje (VTDK) vyko tradicinis renginys – Technikos dienos 2022. Net dešimt dienų trukusi iniciatyva pritraukė didžiulį būrį dalyvių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos, Portugalijos ir Turkijos. O studentų dėmesį sukaustė ir karjeros renginiai.

Balandžio 6-15 dienomis virtualioje „MS Teams“ aplinkoje buvo itin ryškiai matomas Technikos fakulteto akademinės bendruomenės bei svečių sujudimas. Renginio metu vyko respublikiniai „Saugaus eismo“,  „Mechanikos žinių“, „Kompiuterinio modeliavimo“ konkursai, taip pat vyko karjeros dienos, studentų praktinė mokslinė konferencija „Technologijų ir valdymo inovacijos 2022“.

„Inžinerinių studijų studentai ir absolventai labai laukiami darbuotis įmonėse bei tęsti studijų universitetuose“, tokią svarbiausią renginių ciklo mintį įvardina Technikos fakulteto prodekanė Vilma Matulienė.

Juchnevicius TVI Tedi111Konferencijos akimirka / VTDK nuotr.

Būtent karjeros dienų renginiuose įmonių atstovai pristatė įvairius korporacijų veiklos pobūdžius, praktikos ar įsidarbinimo vietas studentams bei diskutavo apie horizontalias bei vertikalias karjeros galimybes įmonėse.

Žinoma, keltine vinimi, kaip ir kasmet, tapo studentų konferencija, kuri pritraukė dalyvius iš Lietuvos, Latvijos, Portugalijos ir Turkijos. Jos metu buvo kalbėta apie naująsias technologijas, naujus įrankius ir įrenginius gamyboje, informacinių technologijų naudojimą versle bei gamyboje, elektros ir elektronikos inžineriją, transporto inžinerijos technologines inovacijas bei medžiagų ir matavimų inžineriją.

Šių metų renginį, sukūrusi jam logotipą, puošė Dizaino fakulteto prodekanė Lorita Butrimienė. Fakultetai, norėdami išreikšti solidarumą, Technikos dienas apvilko į Ukrainos vėliava pasidabunusias TEDI raides.

Capturetmp  Technikos dienų logotipas / L. Butrimienės nuotr.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU