Rinkimai į Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos darbo tarybą

Kolegijos direktoriaus įsakymu sudaryta Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos darbo tarybos rinkimų komisija skelbia rinkimus į Kolegijos darbo tarybą.

Darbo tarybos nariais gali būti renkami visi kolegijos darbuotojai, kurių darbo santykiai su Kolegija trunka ilgiau kaip 6 mėnesius. Kolegijos direktorius ir pagal įstatymus, įgaliojimus ar steigimo dokumentus jam atstovaujantys asmenys bei rinkimų komisijos nariai negali būti renkami Darbo tarybos nariais ir negali siūlyti kandidatų. Kandidatus gali siūlyti rinkimų teisę turintys Kolegijos darbuotojai, t.y. tie, darbuotojai, kurie turi bent 3 nepertraukiamų mėnesių darbo santykius su Kolegija. Kiekvienas darbuotojas gali pasiūlyti po vieną kandidatą, raštu kreipdamasis į Darbo tarybos rinkimų komisiją, pateikdamas rašytinį kandidato sutikimą būti renkamu į Darbo tarybą (Pasiūlymas dėl kandidato į Darbo tarybos narius).

Kandidatai į Darbo tarybos narius registruojami nuo 2022 m. rugsėjo 12 d. iki 2022 m. rugsėjo 22 d.: Antakalnio g. 54 (201 kab.), Olandų g. 16 (305 kab.), Islandijos g. 3 (203 kab.).

Išsamesnė informacija teikiama Darbo tarybos rinkimų komisijoje Antakalnio g. 54 (201 kab.), tel. (8 5) 230 2140.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU