Sveikiname su Lietuvos Valstybės atkūrimo diena!

1918 m. vasario 16-oji – visada gyva tautos istorinėje atmintyje, žmonių mintyse ir širdyse. Prisiminimai apie ryžtingus žmones, kurie grąžino Lietuvos valstybę į pasaulio žemėlapį kaip modernią, demokratišką ir gerbiamą šalį, vienijo mūsų tautą per ilgus penkis dešimtmečius, kai Lietuva nešė sovietinės okupacijos jungą, kentė Sibiro šaltį, netektis ir žūtis, verkė dėl partizaniniame kare žuvusių sūnų ir dukrų, liūdėjo, regėdama draskomus kryžius ir sandėliais paverstas bažnyčias. Ši atmintis padėjo kurti atgimstančią Valstybę ir po Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 1991-ųjų kovo 11-ąją.

Šiandien, kai minime Lietuvos valstybės atkūrimo dienos 103-ąsias metines, pasaulyje siaučia pandemija, kelianti mūsų Tėvynei naujų, dar nepatirtų iššūkių. Tačiau ypatinga 1918 metų patirtis, kai susigrąžinome valstybingumą, – geriausias įrodymas, kiek daug galime pasiekti, susitelkę dėl savo Tėvynės išlikimo ir ateities.

Tegu ši data, kaip ir 1918-aisiais, žadina kiekvieno širdyje įkvėpimą kurti savo krašto gerovę ne skambiais žodžiais, o gerais ir naudingais darbais. Eidami šiuo keliu mes galime išlikti tokie pat stiprūs, vieningi ir nepraradę tikėjimo. Todėl visiems linkime susitelkimo bei ištvermės įveikti visus sunkumus ir toliau kurti modernią dvidešimt pirmojo amžiaus Lietuvą, siekti, kad mūsų Tėvynė būtų saugi ir klestinti.

Su gimtadieniu, Lietuva!

Rasa Panorama 2019 02 14 0018

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU