UAB „Saint-Gobain statybos gaminiai“ atstovės vizitas VTDK studentų paskaitoje

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos (VTDK) Statybos fakulteto Statybos studijų programos I-o kurso nuolatinių studijų studentai dalyvavo kviestinio svečio iš UAB „Saint-Gobain statybos gaminiai“ paskaitoje, kurią vedė techninė vadovė Laima Biezumaitė-Ancevičienė.

Susitikimo-paskaitos metu studentai susipažino su įmonės veikla, žaliųjų pastatų vertinimo sistemomis, tvarių medžiagų sąvokomis, kriterijais. Diskutuota apie sveiką patalpų mikroklimatą, medžiagų poveikį aplinkai ir žmonių sveikatai, supažindinta su biologinės kilmės medžiagomis, pakartotinai naudojamomis medžiagomis. Aptarta ir klimato kaita, pateikta informacija apie išmetamą anglies dvideginio kiekį bei emisijų mažinimo būdus, pristatytas medžiagų poveikio vertinimas per visą gyvavimo ciklą, aplinkosauginės produkto deklaracijos (angl. EPD, Environment Product Declaration) kaip įrankis tvarių medžiagų palyginimui ir parinkimui, gyvavimo ciklo vertinimo metodas (angl. LCA, Life Cycle Assessment).

Dėkojame dėstytojai doc.dr. Marijai Vaičienei, kuri ir suorganizavo šią paskaitą VTDK studentams.

 
rsz 2021 10 27
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU