Visuomenės dėmesiui – „Vakaro šviesa su VTDK“: pradedama dalyvių registracija

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija pirmą kartą organizuoja „Vakaro šviesa su VTDK“. Liepos 1 dieną 20 valandą startuosiančio renginio ašimi taps 4 meniniai užsiėmimai: piešimas šviesa, dekoratyvinių šviestuvų kūrybinės dirbtuvės, dėlionės „Karantinas daugiabutyje“ tapymas ir monotipijų kūrimas. 

Tris valandas vyksiančio renginio metu ne tik skambės populiarioji muzika, visus linksmins charizmatiškasis vedėjas – kolegijos viešųjų ryšių specialistas Deividas Aukštuolis, bet ir vyks kūrybiškumu spinduliuojantys užsiėmimai:

Dėlionės „Karantinas daugiabutyje“ tapymasMes paruošime Tau molbertą, lapą ir priemones, o Tu nupiešk, kaip atrodė Tavo karantinas namuose! Rezultatas džiugins visus – dalyvių piešiniai atsivaizduos daugiabučio instaliacijoje!

Piešimas šviesa. Ar kada mėginai piešti šviesa, kuomet Tave fotografuoja? Tavęs lauks įspūdingas kadras!

1 18tmp Piešimo šviesos technika padaryta nuotrauka / Feel The Light nuotr.

Dekoratyvinių šviestuvų kūrybinės dirbtuvės. Esi už antrinį buityje randamų daiktų panaudojimą? Tuomet kurk iš jų šviestuvus! 

Monotipijų grafinės dirbtuvės. Nori eksperimentuoti ir sukurti kažką unikalaus? Pieštuku nupieštą savo piešinį uždėjęs ant spaudos dažais užvoluotos plokštės gausi puikų rezultatą – sodriomis linijomis, netikėtomis dėmėmis ir tonais atspaustą savo darbą.  

Renginio laikas – liepos 1 d. 20-23 val. Renginio vieta – Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos kiemelis, adresu Antakalnio g. 54, Vilnius.

DĖMESIO! Vietų skaičius ribotas, tad tik išankstinė registracija Tau garantuos smagų vasaros trečiadienio vakarą. Registruokitės užpildydami žemiau pateiktą formą.

Dalyvaujantiems renginyje jo metu privaloma laikytis higienos etiketo bei 1 metro atstumo nuo kitų žmonių. Taip pat rekomenduojame dėvėti burną ir nosį dengiančias apsaugas. 

Registracijos duomenų valdytojas – Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija (toliau – Kolegija), buveinės adresas – Antakalnio g. 54, 10303 Vilnius, juridinio asmens kodas – 111967673, direktorė – Liucija Nijolė Kikutienė. Kolegijos duomenų apsaugos pareigūno kontaktai – el. paštas dap@vtdko.lt, adresas Antakalnio g. 54, 10303 Vilnius. Jūsų pateikti duomenys bus tvarkomi Konferencijų ir kitų renginių organizavimo tikslu bei komunikacijos tikslu. Renginio - „Vakaro šviesa su VTDK“ metu Jūsų pateikti duomenys bus tvarkomi tik nurodytais tikslais. Duomenų tvarkymo teisėtumas grindžiamas ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 6 str. 1 d. a) p. Jūsų pateikti duomenys bus saugomi ne ilgiau nei 30 dienų, o po to, ištrinami. Trečiosioms valstybėms ar tarptautinėms organizacijoms Jūsų pateikti asmens duomenys nebus perduodami. Detalesnė informacija apie asmens duomenų tvarkymą Kolegijoje pateikiama čia.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU