Informacija apie parengtas Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokyklos reorganizavimo prijungimo prie Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos būdu sąlygas

2020 m. balandžio 29 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybė priėmė nutarimą Nr. 430 „Dėl sutikimo reorganizuoti viešąją įstaigą Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokyklą“.

Reorganizuojama įstaiga, kuri kaip juridinis asmuo po reorganizavimo baigs savo veiklą – Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla (toliau vadinama Reorganizuojama įstaiga arba Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla):

teisinė forma: viešoji įstaiga;

juridinio asmens kodas: 190971848;

buveinės adresas: Vilnius, Islandijos g. 3.

Reorganizavime dalyvaujanti įstaiga, kuri tęs veiklą po reorganizavimo – Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija (toliau vadinama Reorganizavime dalyvaujanti įstaiga arba Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija):

teisinė forma: viešoji įstaiga;

juridinio asmens kodas: 111967673;

buveinės adresas: Vilnius, Antakalnio g. 54.

Po reorganizavimo pasibaigiančios viešosios įstaigos Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokyklos teisės ir pareigos 2020 m. rugsėjo 1 d. pereina po reorganizavimo veiksiančiai viešajai įstaigai Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijai.

Reorganizavimo būdas – prijungimas.

Reorganizavimo tikslas – optimizuoti valdymą, užtikrinti efektyvų valstybės lėšų naudojimą, racionaliai naudojant ir paskirstant žmogiškuosius išteklius, didinant veiklos efektyvumą bei mažinant valdymo ir ūkio išlaidas. Reorganizavimu taip pat siekiama užtikrinti kokybišką aukštąjį mokslą bei profesinį mokymą panaudojant viešosios įstaigos Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos turimą infrastruktūrą ir intelektinį potencialią bei sudaryti sąlygas 4 – 6 ISCED lygio specialistų rengimui.

Su reorganizavimo sąlygomis galite susipažinti čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU