VTDK atstovai lankosi mokyklose: „atėjo laikas moksleiviams susipažinti su studijomis iš arčiau“

Naujų metų pirmieji mėnesiai yra puikus metas vyresnių klasių moksleiviams pradėti domėtis ateitį nulemsiančiu veiksniu – studijomis aukštosiose mokyklose. Tam, kad paskutinėmis apsisprendimo akimirkomis neimtų suktis galva, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija (VTDK) nuo sausio mėnesio pabaigos atnaujino tamprų bendradarbiavimą su sostinės mokyklomis. Pastarųjų moksleiviai lankosi VTDK laboratorijose, o Kolegijos atstovai – mokyklose.

„Kasmet, vis labiau artėjant vasarai, vis daugiau moksleivių užplūsta VTDK socialinių tinklų, Studijų ir karjeros centro darbuotojų elektroninius paštus. Jiems kyla įvairiausių klausimų: nuo tokių, kaip įstoti į menų krypties studijų programas, iki tokių  – o kokia profesija yra paklausiausia? Šie klausimai yra natūralūs, dėl to ir įžvelgiame poreikį apsilankyti mokyklose ar suteikti galimybę moksleiviams atvykti į Kolegiją, kur galime ne tik pristatyti VTDK, bet ir atsakyti į visus su studijomis bei stojimais susijusius klausimus“, – pasakoja Deividas Aukštuolis, Kolegijos viešųjų ryšių specialistas.

272769174 728343918151217 829071806205220293 nVizito Šv. Kristoforo gimnazijoje akimirka / VTDK nuotr.

Moksleiviai, atvykę į VTDK, susipažįsta su vienomis paklausiausių profesijų rinkoje: čia jie aplanko laboratorijas, kuriose savo praktinius įgūdžius lavina inžinerinės bei menų krypties studijų programų studentai. Apsilanko filmavimo paviljone, fotostudijose, įrašų studijoje, grafikos dizaino dirbtuvėse, bei kitose auditorijose, kur susipažįsta su profesionalia įranga.

Ne ką mažesnį įspūdį palieka ir inžinerinės krypties laboratorijos: „Toyota“ techninio mokymo centras, Geležinkelio riedmenų laboratorija, HAAS techninio mokymo centras ir kitos praktinės auditorijos, kuriose dėstytojai supažindina moksleivius su technologijų funkcijomis bei veikimo principais.

Didelė nauda moksleiviams matoma ir tuomet, kai VTDK atstovai atvyksta į jų mokyklą. Būrys jaunuolių būna supažindinamas su naujausiais stojimo reikalavimais, konkursinio balo sandara, svarbiomis stojimo datomis, paklausiomis studijų programomis. Kolegijos darbuotojai atsako į visus su profesijos pasirinkimu ir stojimu svarbius klausimus, supažindina moksleivius su galimybėmis, stojant į VTDK.

272810970 1072149726698732 14572323926117252 nVizito Šv. Kristoforo gimnazijoje akimirka / VTDK nuotr.

„Šis aukštųjų ir mokyklų bendradarbiavimas yra itin reikalingas ir naudingas, tad kviečiame juo pasinaudoti“, – šypsosi D. Aukštuolis.

Mokyklų atstovus, norinčius atvykti į VTDK ar pasikviesti Kolegijos atstovus į svečius, bei dėstytojus, kurie žino mokyklų, kurioms būtų aktuali ši iniciatyva, kviečiame susisiekti su Deividu Aukštuoliu elektroniu paštu d.aukstuolis@vtdko.lt arba telefonu 864600385

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU