VTDK kartu su partneriais kuria išskirtinį žodyną Europos automechanikams

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos Automobilių transporto inžinerijos katedros docentas dr. Deividas Navikas ir lektorius Saulius Stravinskas įsitraukė į „Erasmus+“ strateginės partnerystės projekto „Daugiakalbis elektroninis fotografijų žodynas automechanikams“ („Multilingual Car Mechanics E-Pictionary“, projekto Nr. 2022-1-LT01-KA220-VET-000087272) veiklą kartu su projekto partneriais iš Lietuvos, Prancūzijos, Estijos, Slovėnijos, Ispanijos ir Austrijos. Projekto metu bus sukurtas daugiakalbis elektroninis fotografijų žodynas transporto srities darbuotojams ir studentams.

Šis projektas yra tęstinis, svarbiausias projekto dalyvių siekis – sukurti automobilio dalių, kėbulo tipų, aksesuarų, remonto ir priežiūros įrankių elektroninį fotografijų žodyną (www.carpictionary.eu.) Tarptautinė darbo grupė sukurs šešias analogiškas interneto platformas projekto partnerių šalių ir anglų kalbomis, tai padės studentams mokytis profesinės anglų kalbos.

Stravinskas fotozodynas 1

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU