VTDK kviečia pasinaudoti unikalia galimybe ir studentu tapti jau dabar

Mokyklos abiturientų gyvenimuose streso šiuo laikotarpiu itin daug: laukia egzaminai, o jų rezultatai nulems, ar jie galės įstoti į svajonių profesiją. Visgi iškilusią situaciją galima palengvinti ir įstojimu pasirūpinti iš anksto – gegužės 1 dieną startavo tiesioginis priėmimas į valstybės nefinansuojamas vietas Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje (VTDK).

„Tiesioginis priėmimas – tai lankstesnis ir greitesnis būdas įstoti į kolegiją, kadangi į ją stojama tiesiogiai, nėra dalyvaujama bendrajame priėmime, kurį organizuoja Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO)“, – kalba VTDK direktoriaus pavaduotoja akademinei veiklai Anna Limanovskaja.

Kolegijos direktoriaus pavaduotoja akademinei veiklai pabrėžia, kad pasinaudojusiems šia galimybe iki gegužės 30 dienos bus suteikta 300 eurų studijų kainos nuolaida antram studijų semestrui. „Kadangi mes vertiname jauno žmogaus tikslingą apsisprendimą studijuoti kolegijoje, o ir iš patirties žinome, kad paprastai stoja protingi ir perspektyvūs jaunuoliai, siekiame jiems palengvinti finansinę naštą ir todėl suteikiame nuolaidą studijų kainai“, –  mintis dėsto A. Limanovskaja.

0010VTDK studentai / VTDK nuotr.

Tiesa, nuolaida nėra vienintelė tiesioginio priėmimo nauda. Bene svarbiausia jų – užtikrintumo jausmas, atsiradęs dėl išankstinės vietos kolegijoje rezervavimo. Pasinaudojus šia galimybe nelieka nerimo, kad bendrojo priėmimo metu stojantysis gali nepatekti į aukštąją mokyklą, kurioje nori studijuoti.

Svarbu ir tai, kad stojantysis apie priėmimą į kolegiją sužino labai greitai, o ne laukia savaites ar mėnesius, kaip įprastai būna stojant bendrojo priėmimo metu. Užpildęs registracijos formą asmuo apie savo konkursinį balą sužino per vieną dieną. Tuomet stojančiajam pristatoma kolegija, studijų programa, kurią norima studijuoti, ir atsakoma į visus jam rūpimus klausimus.

„Tiesioginis priėmimas skirtas ne tik tiems abiturientams, kurie nori rezervuoti vietą kolegijoje bei brandos egzaminų metu nesijaudinti dėl įstojimo į aukštąją mokyklą. Taip pat dėmesį turėtų atkreipti dirbantieji, nes tiesioginis priėmimas vyksta ne iš anksto nustatytu, o jiems patogiu metu“, – teigia VTDK direktoriaus pavaduotoja akademinei veiklai.

Aktualu ir tai, kad įstojimas į kolegiją tiesioginio priėmimo būdu neatima galimybės studijuoti valstybės finansuojamoje studijų vietoje. Asmenys, pasirašę valstybės nefinansuojamų studijų sutartį, toliau gali dalyvauti bendrojo priėmimo konkurse dėl valstybės finansuojamos vietos ir, gavę kvietimą studijuoti, gali pasirašyti naują studijų sutartį.

0018VTDK studentė / VTDK nuotr.

Rinktis VTDK verta ne tik dėl tiesioginio priėmimo galimybės, bet ir dėl jos išskirtinumų, kuriuos apibrėžė kolegijos alumnai, socialiniai partneriai bei dėstytojai. Visų pirma, kolegijoje įsivyravusi jauki ir geranoriška studijų aplinka. Dėstytojai studentams suteikia ne tik profesijai reikalingų žinių ir įgūdžių, bet ir duoda patarimų asmeniniam tobulėjimui. Antra, kaip pabrėžia socialiniai partneriai, kolegijoje yra gerai išvystyta šiuolaikiška studijų infrastruktūra: 48 laboratorijose įrengta moderniausia įranga, tad studentai, pabaigę studijas, būna pilnai pasirengę dirbti darbo rinkoje. Trečias išskirtinumas yra tas, kad, kolegija nuolatos atsižvelgia į jaunuolių iniciatyvas ir padeda jiems jas įgyvendinti: taip gimė ne vienas projektas, o tarp jų ir tarptautinėse lenktynėse dalyvaujanti bei vienintelė Lietuvoje techninius reikalavimus atitinkanti „Studentiška formulė“.

Daugiau informacijos, kaip pasinaudoti unikalia tiesioginio priėmimo galimybe, rasite čia o daugiau apie VTDK – čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU