VTDK Medijų ir dizaino centras: jo atidarymas pažymėtas fotosesija

Rudeniui persiridenus į antrąją pusę, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos (VTDK) prieigos suspindo Kalėdomis. Čia savo pirmąją fotosesiją, padabintą žaliaskare eglute, kalėdinėmis dovanomis bei jaukia aplinka, surengė šiais metais įsteigto Medijų ir dizaino centro atstovai. Šis jaunatvišku pozityvumu persmelktas spalio 22 dienos įvykis tapo naujos iniciatyvos atidarymu.

Kolegijos fotostudija atgimė naujomis spalvomis: dalykišką, verslo ir komercinei fotografijai pritaikytą aplinką pagyvino spalvingos dekoracijos. Jos čia įsitaisė ne atsitiktinai – vyko smagi kalėdinė fotosesija. Šypsenomis pasidabinę jaunuoliai sau susikūrė mini festivalį – dar prieš šventinį bumą įsijautę į žiemiškų švenčių sūkurį, pasiėmę į rankas šūsnį dovanų, įsiamžino gražiose akimirkose. Smagu buvo ir už kadro likusiems fotografams, kuriais šiame Centre tampa studentai.

IMG 7436A priklijuoti eglutes kampaFotosesijos akimirka / VTDK nuotr.

„Ši fotosesija – pirmas mažas žingsnelis Medijų ir dizaino centro veikloje. Ji yra tarsi žinutė, kurioje sakome, kad čia visi norintys, tame tarpe ir visuomenės nariai, gali gauti profesionalios fotosesijos paslaugą. Nors pradėjome nuo kalėdinių akimirkų įamžinimo, fotosesijos gali būti ir bus įvairiausios: nuo portretų iki teminių šeimyninių ar net mados. Neapsiribosime ir tik šia viena veikla, pereisime prie kitų – filmavimo, montavimo, įvairių kūrybinių projektų realizavimo ir taip plėsime savo iniciatyvą toliau“, – pasakoja Medijų ir dizaino centro vadovė Asta Bagdonavičienė.

Pasak pašnekovės, šie užsiėmimai yra derinami su studijų procesu ir turi nešti naudą bei geras emocijas abejoms pusėms – tai bus neabejotinai svarus indėlis į Kolegijos medijų ir dizaino studijų reklamą bei komunikaciją, o studentams – tai puiki terpė kelti kvalifikaciją ir praktikuotis.

Iniciatyvos iniciatoriai nuoširdžiai dėkoja į projektą įsitraukusiems kolegijos dėstytojams: Antanui Ružei, Veronikai Žvirblei, Aleksandrui Sidorenko, o taip pat ir dizaino fakulteto studentams – Rokui Baranauskui, Justinai Gedvilaitei ir Urtei Žvirblytei.

thumbnail 1Fotosesijos akimirka / VTDK nuotr.

thumbnail 2Fotosesijos akimirka / VTDK nuotr.

IMG 7454AFotosesijos akimirka / VTDK nuotr.

IMG 7114AFotosesijos akimirka / VTDK nuotr. 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU