VTDK organizuoja didelio masto renginį moksleiviams – kviečia į nuotolines edukacijas

Su lig pavasario pradžia interneto platybėse startuos Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos (VTDK) organizuojami nuotoliniai užsiėmimai 11-12 klasių mokiniams – edukacijos moksleiviams. Įvairių tematikų VTDK dėstytojų paskaitose jaunuoliai įgaus ne tik naujų žinių, įgūdžių, bet ir bent trumpam pasimatuos įvairias specialybes, pasijaus studentais.

Kovo 8 dieną prasideda įvairias temas ir sritis paliesiančios edukacijos moksleiviams. Fotografijos, atsinaujinančios energetikos ar 3D modeliavimo paslaptis apimantys užsiėmimai vyks visą kovą skirtingomis dienomis ir valandomis. O jų turinys ne tik padės moksleiviams susipažinti su šių dienų paklausiausių profesijų aktualijomis, bet ir išmėginti save studento kėdėje.

„Mes, kaip švietimo įstaiga, visuomet visais įmanomais būdais stengdavomės moksleivius įtraukti į kolegijos veiklas: organizuodavome kūrybines dirbtuves, kviesdavome į atvirų durų dienas bei kitus renginius, vykdavome į mokyklas. Dabar, kai persikėlimas į virtualią erdvę kiek užtruko, teko surasti kitą sprendimą, priiartinsiantį moksleivius prie lengvesnio profesijos pasirinkimo“, – pasakoja vienas iš edukacijų moksleiviams organizatorių, VTDK viešųjų ryšių specialistas Deividas Aukštuolis.

photo 1563520239648 a24e51d4b5703D modeliavimas / Asociatyvi interneto nuotr.

Moksleiviai kviečiami dalyvauti neribotame kiekyje ir įvairaus spektro veiklose: fotografijos telefonu, šešlių architektūros interjere, biomechatronikos, programavimo, 3D detalių modeliavimo, eismo įvykių ekspertizės, šiuolaikinio automobilio projektavimo ir gamybos, „žaliosios“ statybos, saulės energijos, išmaniųjų žemėlapių kūrimo ir kitose edukacijose.

Bene didžiausias šių užsiėmimų privalumas – kompetetingi VTDK dėstytojai, kurie padės praplėsti akiratį, pakeisti virtualią aplinką, įgyti naujų žinių ir susipažinti su įvairių studijų programų studentų kasdienybe.

„Matome, kad ši iniciatyva bus itin pasisekusi. Jau pirmąją registracijos atidarymo dieną sulaukėme gausaus dalyvių susidomėjimo – per pusdienį beveik visosese edukacijose užsipildė visos vietos, garantuojančios, kad edukacija įvyks“, – pažymi D. Aukštuolis.

Daugiau informacijos apie nemokamas, bet registracijos reikalaujančias edukacijas rasite čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU