VTDK skelbia šokio iššūkį: šįkart kviečia užkariauti socialinį tinklą „Tik Tok“

Pirmadienį socialiniuose tinkluose startavo nuotaikingas iššūkis – #DanceVTDK. Šiuo iššūkiu Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija (VTDK) skatina išlaisvinti judesius ir kūrybiškumą, o tam, kad būtų paskatintas ir draugiškas konkurencingumas, įsteigė prizus trijose kategorijose.

Gegužės 11 dieną VTDK socialinių tinklų paskyrose pasirodęs šokis meta iššūkį – atkartoti šokėjos Linos Liukomaitės sukurtus judesius. #DanceVTDK kviečia ne tik sušokti tą patį šokį, bet ir jį paįvairinti savais judesiais, o gauto rezultato vaizdo įrašą, aprašyme pažymėjus iššūkio pavadinimo, StudiesVTDK ir VTDK grotažymes, įkelti į „Tik Tok“ platformą.

„Šokantiems šis iššūkis prisidės prie kasdienės gyvenimo dalies, o nešokantiems taps galimybe išbandyti save naujose veiklose ir kitokiame vaidmenyje nei įprastai. Be to, fizinis aktyvumas yra naudingas ir sveikatai“, – pasakoja 7 metus VTDK tautinių šokių ansamblyje „Sietuva“ šokanti L. Liukomaitė.

Kolegija iššūkio dalyvius kviečia draugiškai pasivaržyti trijose kategorijose. Pirmoji jų – „Publikos numylėtinis“, šioje kategorijoje laimės tas vaizdo įrašas, kuris „Tik Tok“ platformoje bus peržiūrėtas daugiausiai kartų. Antroji kategorija yra „Kūrybiškiausias“, jos nugalėtoju taps tas, kuris VTDK ansamblio „Sietuva“ šokėjos kurtą šokį pateiks kūrybiškiausiu būdu. Trečioji kategorija – „Profesionaliausias“, čia ekspertai vertins judesių atlikimo techniką bei ritmiškumą. Visiems kategorijų nugalėtojams atiteks VTDK džemperiai ir gertuvės.

 „Prieiti prie šios Lietuvos aukštosiose mokyklose dar ne itin įprastos praktikos paskatino noras visuomenei pasiūlyti veiklų, kaip smagiai ir saugiai leisti karantiną. Pasvarsčius ir apie tai, kad dabartinė situacija pasaulyje privertė daugiau likti namuose ir sumažėjo fizinis aktyvumas, norėjosi visuomenei pasiūlyti tokią veiklą, kuri skatintų bent šiek tiek pajudėti, o labai smagi ir judri veikla – šokiai. Tiesa, prie idėjos gimimo prisidėjo ir vis populiarėjanti „Tik Tok“ platforma, kurios turinys didele dalimi susideda iš įvairių iššūkių“, – pasakoja viena iš #DanceVTDK organizatorių kolegijos viešųjų ryšių specialistė Rasita Kunikauskaitė. 

Šokio kūrėja L. Liukomaitė, užklausta, kaip gimė būtent tokie šokio judesiai, atskleidė, kad juos įkvėpė originalios dainos, Lele Pons – Volar, vaizdo įrašas. Pasak ansamblio „Sietuva“ šokėjos, originaliame šokyje yra pagrindinių „Shuffle“ stiliaus žingsnių, jis smagus, energingas, tad norisi šokti kartu su klipo šokėjais. Mergina džiaugiasi ir pačiu iššūkio vaizdo įrašu: „Toks geras oras ir šokis paskatino pajusti tikrą vasarą lyg klipe“.

#DanceVTDK iššūkis tęsis iki gegužės 24 dienos. Daugiau apie iššūkio sąlygas rasite čia.

Ateities profesijos, draugiški dėstytojai, modernumas ir profesionalumas – tai žodžiai, kurie, pasak studentų ir alumnų, apibūdina VTDK. Įsitikink tuo pats!

Tapk studentu jau dabar – spausk čia

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU