VTDK studentai logotipo konkurso nugalėtojai

Valstybinės kalbos inspekcijos (VKI) vadovai kreipėsi į Vilniaus technologijų ir dizaino kolegiją (VTDK) dėl šios institucijo logotipo sukūrimo.

Buvo nuspręsta surengti logotipo kūrimo konkursą VTDK Grafinio dizaino studijų programos studentams, integruojant jį kaip praktinę užduotį į dalyko Firmos stilius mokymo procesą. Per mėnesį studentai, vadovaujami dėstytojų Jono Malinausko ir Vaidos Kunigėlytės, paruošė 12 logotipo pasiūlymų, nustebindami Inspekcijos vadovus kūrybinių idėjų gausa ir įvairumu.

Po ilgų svarstymų ir diskusijų buvo išrinkti trys konkurso prizininkai: I vieta atiteko DD29D grupės studentei Lolitai Ščiglo, antroji ir trečioji - DD19D grupės studentams Augustinui Skuminui ir Karinai Šaltenytei. Pirmosios vietos laimėtojai teks rūpintis tolesniu VKI firminio stiliaus plėtojimu, atliekant dalyko Firmos stilius kursinį darbą. Ateityje numatoma plėsti VTDK Dizaino fakulteto bendradarbiavimą su VKI, padedant šiai institucijai ruošti spausdintas metodines priemones.

VKI logo originalus

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU