VTDK studentai minėjo studijų metų pradžią

Šiemet studijų metų pradžia Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje (VTDK) yra kitokia. Pasaulinei pandemijai pakoregavus ne tik Lietuvos, bet ir kitų valstybių švietimo organizavimą, VTDK studentai Studijų metų pradžios šventę minėjo neįprastu metu – rugsėjo 14 dieną.

20200914 0002Sveikinimo žodį tarianti VTDK direktorė Liucija Nijolė Kikutienė / J. Rozovskij nuotr.

Neįprastumo suteikė ne tik pakitusi šios svarbios dienos data, bet ir veidus puošusios kaukės. Visgi tai nesutrukdė pajusti ypatingos dienos džiugesio – renginio metu pirmakursiams sveikinimo žodį tarė VTDK direktorė Liucija Nijolė Kikutienė, Technikos ir Dizaino fakultetų dekanė Gražina Strazdienė bei Studentų atstovybės prezidentė Paulina Vaičiūnaitė.

„Jūs atėjote į Vilniaus technologijų ir dizaino kolegiją studijuoti rinkoje labai paklausių studijų programų. Mūsų laboratorijos yra puikios, dėstytojų kvalifikacija – aukšta, tad jums suteikiame visas sąlygas mokytis, o išmokus – įgyti patirtį ir pradėti savo darbinę veiklą. Įgiję profesinį bakalaurą, jūs tapsite puikiais savo srities specialistais. Nuoširdžiai jus visus sveikinu ir linkiu didelės didelės sėkmės“, – kalbėjo VTDK direktorė L. N. Kikutienė.

20200914 0011Sveikinimo žodį tarianti VTDK Technikos ir Dizaino fakultetų dekanė Gražina Strazdienė / J. Rozovskij nuotr.

Jai antrino ir P. Vaičiūnaitė, susirinkusius studentų atstovybės vardu sveikindama tapus kolegijos dalimi. „Kiekvienais metais matau, kaip diena iš dienos nedrąsūs studentų veidai tampa drąsiais, užsidegusiais ir ištroškusiais žinių. Įdomu stebėti, kaip čia žmonės tampa draugais, darbo partneriais, karjeristais ir savo ateities kūrėjais. Manau, kad prie to prisideda ne tik aukštoji mokykla, pats aukštasis mokslas, kuris atveda mus čia, bet ir mes patys. Norėkite eiti keliu, kurį patys kuriate, o mes pasirūpinsime, kad jis būtų įdomus. Smagių ir produktyvių naujųjų mokslo metų“.

Po ceremonijos VTDK pirmakursiai keliavo į jiems paskirtas auditorijas, kuriose susipažino su dėstytojais, dekanato darbuotojais ir gavo visą jiems aktualią bei reikalingą informaciją.

20200914 0005Sveikinimo žodį tarianti VTDK Studentų atstovybės prezidentė Paulina Vaičiūnaitė / J. Rozovskij nuotr.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU