VTDK studijų ir mokslo metus pasitiko itin džiugiai: susirinkusiuosius sveikino garbingi svečiai

Rugsėjo 1-oji – naujo starto akademiniame pasaulyje žyma. Tai diena, pilna patyrimų ir naujų pažinčių – būtent šiandien pirmakursiai ir pirmaklasiai susipažįsta su aplinka, kuri juos lydės artimiausius kelerius metus. Šios džiugios dienos proga Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos (VTDK) bendruomenės naujokus pirmąją rudens dieną pasitiko gausus būrys gerbiamų svečių: kolegijos direktorė Liucija Nijolė Kikutienė, Kolegijos tarybos pirmininkas Alfonsas Jaras, Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas Dalius Gedvilas bei AB „Lietuvos geležinkeliai“ Talentų valdymo skyriaus vadovas Vaidotas Misevičius. O spalvingu šventės akcentu tapo instrumentinės muzikos grupės „Subtilu - Z“ pasirodymas.

subtilu z 1Šventės akimirka / J. Rozovskij nuotr.

Gerą emociją keliantys muzikos akordai – šventės, prasidėjusios 11 valandą, startas. Scenoje „Subtilu - Z“ atidarė Rugsėjo 1-osios minėjimą VTDK. Nutilus natoms, pirmoji savo sveikinimo žodį susirinkusiemiems tarė kolegijos direktorė. L. N. Kikutienė negailėjo motyvaciją keliančių žodžių akademinės bendruomenės naujokams ir sveikino tapus aukštosios mokyklos dalimi. „Noriu palinkėti, kad iš šios kolegijos pasiimtumėte viską, ką galite. Jūsų gyvenimo ritmas šiek tiek pasikeis, jums reikės gyventi kitaip, nei gyvenote iki šiol, kitaip daryti tam tikras užduotis, bet jums viskas pasiseks, jei mes visi kartu šito norėsime. O aš manau, kad mes tikrai šito norime, nes pasirinkome Vilniaus technologijų ir dizaino kolegiją“, – gražius žodžius tarė VTDK direktorė L. N. Kikutienė.

foto 3V. Misevičiaus kalbos akimirka / J. Rozovskij nuotr.

Sugiedojus studentų himną „Gaudeamus", iškilmingi žodžiai tęsėsi. Sveikinimą tarė A. Jaras, D. Gedvilas, V. Misevičius bei Studentų atstovybės prezidentė Goda Kiaunytė. Garbingi svečiai sveikino pasirinkus studijuoti bei mokytis Lietuvoje itin vertinamas, reikalingas bei perspektyvias profesijas.

„Kalbant apie tai, kad ateityje jūsų reikės darbdaviams, galiu pasakyti, kad ne reikės, o reikia jau dabar. Linkiu iš dėstytojų bei paskaitų pasiimti viską, ką galite, tam, kad po ketverių-šešerių metų nereikėtų galvoti, kur čia eiti pasitobulinti, nes ten kažkada antrame kurse patingėjote, nepasimokėte, nepasižiūrėjote, o žinios buvo ir jos buvo padėtos ant stalo. Linkiu nepamesti mokslų, nepamiršti to, kad jūsų ateitis yra įmonėse, pas darbdavius, kurie į jus žiūri jau šiandien. Su gražia švente ir sėkmės moksluose", – sveikino „Lietuvos geležinkeliai“ atstovas V. Misevičius.

 Z9A9591D. Gedvilo kalbos akimirka / J. Rozovskij nuotr.

Kadangi ši iškilminga šventė yra skirta ne tik paminėti gražią dieną, bet ir pirmakursius bei pirmaklasius supažindinti su aukštąja mokykla, jos akademine bendruomene, renginio vedėjas Deividas Aukštuolis susirinkusiesiems papasakojo apie puikiai išvystytą kolegijos infrastruktūrą: tris fakultetus bei tris mokymo rūmus, kuriuose studentai bei mokiniai įgyja įvairias profesijas. 

Ne ką mažiau svarbus ir glaudus dėstytojų su studentais bei mokytojų su mokiniais mezgamas ryšys, noras suteikti visokiariopą pagalbą, žengiant profesiniu keliu. Kolegijoje yra skatinamas studentų bei mokinių iniciatyvumas bei tarpusavio veikla: čia prie įvairių projektų darbuojasi ir bendro tikslo siekia skirtingų studijų programų studentai, o dėstytojai tampa partneriais, užtikrinančiais sklandų bendradarbiavimą ir praktinių žinių įgyjimą. 

 Z9A9595G. Kiaunytės sveikinimo akimirka / J. Rozovskij nuotr.

Po šventės, kurią uždarė instrumentinės muzikos grupės koncertas, studentai bei mokiniai išskubėjo į susitikimus su fakultetų administracijos atstovais, dėstytojais bei studijų programų vadovais. 

 Z9A9585Šventės akimirka / J. Rozovskij nuotr.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU