VTDK aplankė daugiau nei 130 moksleivių

#suVIKOpavyko

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos (VTDK) Technikos ir Dizaino fakultetuose vyko renginys „Atvirų durų diena 2023“, kuriame dalyvavo daugiau 130 moksleivių, Į renginį atvyko 10–12 klasių moksleiviai iš Vilniaus „Laisvės“ gimnazijos, Vilniaus Lazdynų mokyklos, Šalčininkų rajono Turgelių Povilo Ksavero Bžostovskio gimnazijos, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazijos ir Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos.

Renginio metu moksleiviai susipažino su studijų Kolegijoje galimybėms, pasikeitusiomis priėmimo į aukštąsias mokyklas sąlygomis. Po diskusijų ir atsakymų į moksleiviams rūpimus klausimus renginio dalyvių laboratorijose laukė Technikos ir Dizaino fakultetų dėstytojai.

Laboratorijose moksleiviai susipažino su inovatyvia įranga, pamatė studentų parengtus projektinius darbus. Pirmas Lietuvoje pagal tarptautinius reikalavimus studentų kartu su dėstytojais sukonstruotas lenktyninis automobilis Studentiška formulė, skirtas varžytis užsienio šalyse vykstančiose studentų varžybose, Filmavimo paviljonas, Garso įrašų studija sulaukė išskirtinio moksleivių bei mokytojų dėmesio.

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija yra atvira visoms Lietuvos mokykloms, tad dėl ekskursijų moksleiviams organizavimo Jums patogiu metu prašome kreiptis į VTDK viešųjų ryšių specialistą Deividą Aukštuolį telefonu +370 646 00385 arba elektroniniu paštu d.aukstuolis@vtdko.lt