Išskirtinis dėstytojo Gedimino Zujaus projektas: lietuviška sutartinė apskries pasaulį

Novatoriškų idėjų nestokojantis muzikos prodiuseris bei Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos dėstytojas Gediminas Zujus žada nustebinti pasaulį dar vienu įdomiu projektu, kurį pavadino „Baltijos sutartinė aplink pasaulį“ („Baltic Song Around The Globe“).

0035

Rugpjūčio 22 d. G.Zujus organizuoja Juodojo kaspino (Baltijos kelio) dienai skirtą virtualų renginį, kuriame dainuos ir gros žinomi Lietuvos, Latvijos ir Estijos bei šių šalių išeivijos atlikėjai, o jį vainikuos lietuviška sutartinė, realiu laiku atliekama Vilniuje, Los Andžele, Čikagoje ir Melburne.

Planuojama, kad pagrindinėje renginio būstinėje – Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos filmavimo studijoje – bus įrengti 5 ekranai, kuriuose bus matomi dalyviai iš skirtingų pasaulio vietų.
Tuo pačiu metu, nugalėję laiko skirtumus ir vėlavimą, iš skirtingų kontinentų atsklis ir į vieną visumą susijungs dainininkų balsai bei muzikantų atliekamos partijos.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/zmones/naujiena/lietuva/isskirtinis-gedimino-zujaus-projektas-lietuviska-sutartine-apskries-pasauli-3-670983

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU