Iššūkis studentams – ar gerai pažįstate savo automobilį?

Ar sugebėtumėte pasikeisti automobilio ratą per mažiau nei 5 minutes? O ar mokėtumėte paaiškinti, kam skirta automobilio transmisija? Su užduotimis, kurios gali pasirodyti sunkiai įveikiamos net ir turintiems ilgametį vairavimo stažą, lengvai susidorojo „Geriausio jaunojo automobilininko“ konkurso dalyviai.

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje (VTDK) vykusiame tradiciniame „Geriausio jaunojo automobilininko“ konkurse varžėsi automobilių techninio eksploatavimo specialybės studentai iš visos Lietuvos. Dvylika metų rengiamas konkursas, sukurtas dėstytojo Algimanto Valatkos atminimui, įtraukia įvairiausias rungtis: nuo automobilių diagnostikos, eksploatacinių medžiagų atpažinimo ir kelių eismo taisyklių išmanymo iki rato keitimo ir sporto rungties, kurioje studentai turi kuo ilgiau išlaikyti vieną sunkiausių automobilio detalių – alkūninį veleną.

 

Daugiau informacijos

Šaltinis: 15min.lt

Nuotr. Jurij Rozovskij

00012

0023

0009

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU