Kūriniai, prie kurių gimimo prisidėjo ir VTDK studentai, sulaukė didelio lenkų susidomėjimo

Balstogės technikos universitetą pastarosiomis dienomis lanko žurnalistai. Čia eksponuojami šios aukštosios mokyklos bei Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos (VTDK) bendradarbiavimo „vaisiai“, sukurti tarptautinių dirbtuvių metu. Abiejų įstaigų studentai sukūrė visuomenės dėmesį pritraukiančias kėdes.

Kaip jau rašėme anksčiau, spalio 21-24 dienomis Balstogės technikos universitete vyko tarptautinės dirbtuvės „Re-seat“, kuriose dalyvavo penkios VTDK Interjero dizaino studijų programos pirmakursės bei dėstytojai Jaroslavas Daveiko ir Veronika Žvirblė. Jų metu dešimt studentų iš abiejų universitetų, vadovaujami lektorių, iš antrinių žaliavų sukūrė unikalias kėdes, kurios įrodė, kad iš pažiūros nebereikalingos sulūžusios įvairių objektų dalys gali būti prikeltos antram gyvenimui.

Dirbtuvės Balstogėje4Dirbtuvių metu buvo sukurtos kėdės iš antrinių žaliavų / J. Daveiko nuotr.

Nors dirbtuvės jau pasibaigę, kūrinių, gimusių jų metų, ekspozicija Balstogės technikos universitete dar puikuosis iki lapkričio 15 dienos. Tiesa, unikalias kėdes spėjo apžiūrėti ne tik suinteresuotoji visuomenės dalis, bet ir žiniasklaidos atstovai. Tad VTDK ir Balstogės technikos universiteto vardas nuskambėjo dvejose televizijose: „TVN“, „TVP“, bei laikraštyje „Wyborcza“.

 

 

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU