„Muzikos talentų lyga“ privertė aikčioti žiūrovus ir komisiją

Savaitgalį įspūdingai įrengtoje Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos scenoje paaiškėjo antrojo tarptautinio festivalio-konkurso „Muzikos talentų lyga 2016“ nugalėtojai. Daugiau nei 600 dalyvių iš devynių šalių pritraukusiame renginyje tarpusavyje varžėsi jaunieji talentai, kurių meistriškumą vertino Lietuvos ir užsienio muzikos pasaulio žvaigždės.

„Muzikos talentų lygos“ išskirtinumas yra ne tik tai, kad itin didelis dėmesys skiriamas garso ir apšvietimo kokybei bei visai renginio estetiniam apipavidalinimui, bet ir tai, kad į konkurso-festivalio organizavimą visapusiškai įsitraukia ir Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos (VTDK) studentai.

Festivalio režisierė Regina Stadalnikaitė-Komžienė džiaugėsi tuo, kad projektas apjungė tiek muzikuojantį jaunimą, tiek studentus – būsimus interjero dizaino specialistus, garso režisierius, multimedijų kūrėjus, grafinio dizaino specialistus, fotografijos technologijos specialistus.

„Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos bendruomenė smarkiai prisidėjo prie viso festivalio-konkurso organizavimo. Manau, studentams tai buvo puiki galimybė pasipraktikuoti, o mums jų suteikta pagalba buvo nepamainoma“, – pasakoja R.Stadalnikaitė-Komžienė.

Antrus metus iš eilės renginį vedė žavus duetas – magas Mantas Wizard ir „Vaikų Eurovizijos“ atstovė Lietuvai Eglė Jurgaitytė.

Daugiau informacijos: http://zmones.lrytas.lt/muzika/muzikos-talentu-lyga-priverte-aikcioti-ziurovus-ir-komisija.htm

0036

0042

0045

0066

0072

0075

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU