Motyvuotiems VTDK studentams skirtos AB „Grigeo“ stipendijos

#suVIKOpavyko

Vienintelė Lietuvoje ir viena didžiausių popieriaus ir medienos pramonės įmonių grupių Baltijos šalyse AB „Grigeo“, siekdama skatinti energijos inžinerijos, elektros ir automatikos inžinerijos, mechaninių technologijų inžinerijos studijų programų populiarumą bei patrauklumą, skyrė 6 000 eurų paramą Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos elektros inžinerijos ir mechanikos inžinerijos studijų krypčių studentams.

Į stipendijas pretendavę ir po individualių pokalbių atrinkti trečio kurso Elektros automatikos inžinerijos ir Mechaninių technologijų inžinerijos studijų programų studentai 300 Eur dydžio mėnesinę stipendiją gaus visus akademinius metus – nuo 2023 m. rugsėjo mėn. iki 2024 m. birželio mėn.

Sveikiname stipendininkus ir linkime sėkmingų mokslo metų, akademinių pasiekimų ir augančio noro gilinti žinias perspektyvioje ir dinamiškoje srityje! O jei teorinėms žinioms įtvirtinti pritrūks praktikos, AB „Grigeo“ kviečia kolegijos visų kursų elektros ir automatikos inžinerijos bei mechaninių technologijų inžinerijų studentus atlikti mokamą praktiką. Svarbiausias kriterijus – didelė motyvacija ir žingeidumas, o patirtį ir praktines žinias įgyti padės AB „Grigeo“ kolektyvas. Platesnę informaciją ir praktikos anketą rasite čia