Kviečiame dalyvauti „Tarptautinės inovacijų savaitės“ renginiuose

#suVIKOpavyko

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija kartu su tarptautinio projekto „Inovacijų laboratorijos klimato veiksmams – ILCA“* partneriais iš Suomijos, Bulgarijos, Rumunijos ir Ukrainos organizuoja „Tarptautinę inovacijų savaitę“. Jos metu vyksiančiame HAKATONE studentų komandos, padedamos mentorių, sieks išspręsti startuolių pateiktus iššūkius ir kurs inovatyvius, klimatui neutralius sprendimus!

Kviečiame susipažinti su renginio programa ir sudalyvauti renginio veiklose.

Registracija studentų komandoms

Renginio data – 2023 m. lapkričio 20-24 d. 

Vieta: Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija, Antakalnio g. 54 ir nuotoliniu būdu MS TEAMS platformoje.

Kurkime inovacijas darnesnei ateičiai kartu!

Renginio programa

*Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija dalyvauja EIT Climate-KIC EIT HEI iniciatyvos projekte Nr. 220194 “Innovation Laboratories for Climate Actions – ILCA” (“Inovacijų laboratorijos klimato veiksmams – ILCA”). Projekto metu stiprinami daugiadisciplininiai klimato ir socialinių inovacijų gebėjimai steigiant klimato inovacijų laboratorijas, o ekosistemos dalyviai įtraukiami į klimato inovacijų kūrimą. „Tarptautinė inovacijų savaitė“ – renginys, kuriuo siekiama stiprinti studentų gebėjimus klimato inovacijų ir verslumo srityje, sprendžiant sistemines problemas.

Projektas Nr. 220194 “Innovation Laboratories for Climate Actions – ILCA” (“Inovacijų laboratorijos klimato veiksmams – ILCA“) finansuojamas Europos inovacijų ir technologijų instituto lėšomis.