Dizaino fakulteto studijų programos

#suVIKOpavyko

VTDK Interjero Dizainas

Interjero dizainas

Studijų programos tikslas (-ai): Parengti interjero dizainerį, gebantį kurti ir plėtoti interjero dizaino koncepciją, projektą, prisidėti prie projekto kūrimo ir įgyvendinimo, sėkmingai dirbti konkurencinėmis rinkos sąlygomis ir nuolat tobulėti profesinėje veikloje.

Skaityti daugiau
VTDK Fotografijos technologijos

Fotografijos technologija

Studijų programos tikslas (-ai):
Parengti fotografijos specialistą, gebantį dirbti žurnalistikos, reklamos ir dokumentavimo srityse, kokybiškai atlikti fotografijos technologinius darbus, ugdyti kūrybiškumą bei komandinio darbo įgūdžius.

Skaityti daugiau
VTDK Multimedijos dizainas

Multimedijos dizainas

Studijų programos tikslas (-ai):
Ugdyti dinamiškos kūrybinių industrijų darbo rinkos poreikius atitinkančius kūrybiškus ir inovatyvius specialistus ir parengti multimedijos produktų kūrėją, gebantį praktiškai įgyvendinti jo paties ar kitų parengtą kūrybinį multimedijos projektą tiek individualiai, tiek ir komandoje.

Skaityti daugiau
VTDK Grafinis dizainas

Grafinis dizainas

Studijų programos tikslas (-ai): Parengti grafinio dizaino specialistą, gebantį projektuoti leidinius, pakuotes, interneto tinklalapius ir įmonės stilių, paruošti projektus gamybai; savarankiškai priimti sprendimus, sėkmingai dirbti konkurencinės rinkos sąlygomis ir tobulėti profesinėje veikloje.

Skaityti daugiau