ERASMUS+ mišriosios intensyvios programos (BIP) projekto kontaktinė savaitė Statybos fakultete

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija – čia susitinka kūryba ir inovacijos!

2024 m. balandžio 22–26 dienomis VTDK Statybos fakultete vyko  ERASMUS+ mišriosios intensyvios programos (BIP) projekto kontaktinė savaitė, sukvietusi svečius iš Turkijos, Latvijos ir Bulgarijos aukštųjų mokyklų. Virtualioji BIP’o „Žaliasis verslas“ dalis truko ilgiau nei du mėnesius, o dabar kolegijos partneriai sugužėjo į Vilniuje, VTDK Statybos fakultete, organizuotą fizinio mobilumo savaitę.

BIP’ui vadovavo Verslo ir viešosios vadybos katedros lektorės Jurgita Ginavičienė ir Inga Piščikienė.

Transporto logistikos studijų programos II kurso nuolatinių bei ištęstinių studijų studentai kartu su studentais iš Stambulo Gelisimo universiteto (Turkija), Latvijos verslo administravimo kolegijos (Latvija) ir Todoro Kobleškovo transporto universiteto (Bulgarija) dirbo tarpvalstybinėse ir tarpdalykinėse grupėse, mokėsi suprasti vieni kitus, įtikinti, dalytis žiniomis. Studentai, jau vasario pradžioje pasiskirstę į šešias komandas, siūlė ekologijos, tvarumo, antrinių žaliavų panaudojimo versle sprendimus.

„Žaliojo verslo“ („Green Business“) dalyviams buvo organizuota edukacinė išvyka į įmonę „Sluoksniai“ (Savanorių 176C, Vilnius), riedlenčių perdirbimo pradininkę Baltijos šalyse, užsiimančią didelio kiekio žaliavos perdirbimu.  Projekto dalyviai taip pat galėjo pasidžiaugti ir turininga kultūrine programa: orientacinio žaidimo metu pažino Vilniaus senamiestį bei kitas lankytinas sostinės vietas, lankė įvairius muziejus, traukiniu vyko į Trakus, susipažino su Trakų pilies bei miesto istorija ir t.t.