Simona Tunkevič: praktika „Timocom" įmonėjė Lenkijoje 2020 m. rugsėjo mėn. – 2021 m. kovo mėn.

#suVIKOpavyko

Papasakok apie savo „Erasmus+“ praktiką, kurią atlikai Timocom įmonėjė Lenkijoje

„Erasmus+“ praktiką Lenkijoje Timocom įmonėjė aš su savo grupioke Marina jau buvome atlikusios anksčiau studijų laikotarpiu, tad nusprendėme kartu vėl grįžti į tą pačią įmonę absolvento praktikai jau baigus studijas. Darbas Timocom man leido susipažinti su logistinių įmonių veikla. Pirmos praktikos laikotarpiu šioje įmonėje aš dirbau klientų aptarnavimo skyriuje, o antros praktikos metu mane perkėlė į pardavimus. Mano pagrindinės darbo užduotys per antrąjį praktikos laikotarpį buvo susijusios su naujų klientų aptarnavimu.

Praktikos atlikimas šioje įmonėje man suteikė atradimą, jog pardavimai yra mano sritis ir kad pokalbiai su naujais klientais yra mano stichija.

Kodėl rekomenduotum atlikti „Erasmus+“ praktiką Timocom įmonėjė kitiems studentams?

Šioje įmonėje aš galėjau kreiptis į savo kolegas bet kokias su darbu susijusiais klausimais. Kolegos man visuomet padėdavo rasti sprendimus įvairiose kebliose situacijose. Į praktiką aš eidavau ne kaip į darbą, o kaip į susitikimą su draugais, kur nauji klientai būdavo mano nauji pažįstami, o kolegos – mano seni draugai, su kuriais galima išgerti kavos, paplepėti ir taip pat gerai praleisti laiką. Atlikdama praktiką aš jaučiausi tarsi būčiau ten buvusi ne keletą mėnesių, o jau keletą metų. 🙂 Dirbdama Timocom komandoje aš jaučiausi tarsi mes būtume viena didelė šeima.

Timocom įmonė visiems suteikia darbo apmokymus. Be to, darbdavys mums suteikė lenkų kalbos pamokas, kurios vyko kartą per savaitę (aš pati esu rusakalbė, dėl to šios pamokos mums išties buvo naudingos).

Ar turi kokių nors pastebėjimų apie pačią šalį?

Lenkijoje yra labai populiaru važinėti po miestą su dviračiais. Vroclavo mieste, kuriame atlikome praktiką, yra daug vietų, kur galima pasiimti dviratį ir važinėtis su juo nemokamai iki dvidešimties minučių. Šviesoforai Lenkijoje veikia labai keistu principu – raudona šviesa juose dega 5 minutes, o žalia – 1 minutę (būna atvejų, jog net nespėji pereiti gatvės 🙂 ).

Ką tavo ateičiai davė „Erasmus+“ praktika?

Ši praktika man padėjo įgyti pasitikėjimą savimi ir atrasti savo potencialą. Baigusi praktiką aš iš šios įmonės gavau darbo pasiūlymą, tad ir toliau planuoju pasilikti dirbti su jais. Aš esu dėkinga kolegijai, jog man suteikė galimybę dalyvauti Erasmus+ programoje. Šios programos dėka aš susiradau darbą iškart po studijų baigimo ir dėl to labai džiaugiuosi.