Statybos fakulteto studentai dalyvavo kasmetiniame konkurse „Lietuvos BIM projektai 2024“

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija – čia susitinka kūryba ir inovacijos!

Statybos studijų programos II kurso nuolatinių studijų studentai Ignas Lekeckas, Dominykas Miciuta, Ovidijus Spudulis ir Norvydas Tuomėnas dalyvavo kasmetiniame VšĮ „Skaitmeninė statyba“ organizuojamame konkurse „Lietuvos BIM projektai 2024“. Konkursas skirtas įvertinti ir išrinkti geriausią Lietuvos įmonių ir aukštųjų mokyklų parengtą projektą, taikant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją.

Statybos fakulteto studentai parengė Sporto, sveikatingumo ir rekreacijos komplekso Nemenčinėje projektą ir pateikė geriausio studentų BIM projekto nominacijai. Rengiant ir analizuojant pastato modelį buvo panaudota VTDK virtualiosios realybės ir skenavimo įranga.

Visi pateikti projektai buvo viešai pristatomi 2024 m. balandžio 16 d. Vilniaus miesto savivaldybės salėje. Savo projektą „Lietuvos BIM projektai 2024“ renginyje pristatė ir Statybos fakulteto studentai.

2024 m. balandžio 29 d. tarptautinės konferencijos „Skaitmeninė statyba 2024. Vilnius“ komandos nariai dalyvavo „Lietuvos BIM projektai 2024“ apdovanojimų ceremonijoje, kur buvo paminėta, kad VTDK Statybos fakulteto studentai geba kurti skaitmeninius statybos projektų modelius ir taikyti BIM metodologiją.

Studentų komandai vadovavo ir ją kuravo Statybos inžinerijos katedros docentė  dr. Edita Šarkienė.